پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨
 

مدرسه خیر ساز "سرور" به همت دکتر «محمد علی  نجفی» ساخته شده است که  با راه اندازی این مدرسه دانش آموزان  استثنایی اين منطقه پايتخت امکان استفاده  ازمکان مناسب آموزشی را پیدا کرده اند که از نیازهای مهم این گروه از دانش آموزان برای تحصیل محسوب می شود. این مدرسه با هزینه ای نزدیک  به یک میلیارد و 700 میلیون تومان احداث و تجهیز شده که از رقم، 500 میلیون تومان از سوی خیر نیک اندیش و مابقی از اعتبارات دولتی تأمین شده است.
گفتنی است فضای این  مدرسه در 3طبقه با 14کلاس، 4 اتاق اداری، اتاق های ویژه گفتار درمانی، سالن بازی های ویژه و...ساخته شده است.
دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در این مراسم ضمن تقدیر ویژه از دکتر محمد علی نجفی از همسر ایشان«سرور تابشیان» نیز که مدرسه به نام او نامگذاری شده است، تشکر و قدرانی کرد. «سرور تابشیان»  همسر دکتر محمد علی نجفی در مراسم افتتاح این مدرسه از مسئولان آموزشی خواست فضای این مدرسه  را علاوه بر آموزش به فعالیت های پژوهشی ویژه کودکان استثنایی نیز اختصاص دهند و حمایت خوبی از این گروه دانش آموزان صورت بگیرد. لازم به یادآوری است منطقه 11 شهر تهران دارای 4 مدرسه ویژه کودکان استثنایی است که همگی از مدارس با قدمت شهر تهران محسوب می شوند و نیاز به نوسازی دارند.
در پایان مراسم با حضور رییس سازمان نوسازی مدارس کشور، روسای جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مجمع تهران و خیرین نیک اندیش از خانم سرور تابشیان همسر دکتر نجفی با اهدای لوح  قدردانی و تشکر بعمل آمد.