پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٦ اردیبهشت ١٣٩٨
 

به گزارش اداره روابط عمومي اداره کل نوسازی مدارس مازندران يدا... اكبر زاده فرماندار آمل با تجليل از كار خدا پسندانه خير ارزشمند حاج ولي ا... اردشير گفت : 8سال دفاع مقدس مقاومت ، ايثار و از خود گذشتگي را به ما آموخت .

وي در ادامه افزود : شهيدان در 8 سال دفاع مقدس جان خود را نثار كردند تا عزت و سر بلندي را براي انقلاب اسلامي به ارمغان آورند .

فرماندار آمل با بيان اينكه حضور در كار خير ريشه در اعتقادات اسلامي ما مسلمانان دارد تصريح كرد : خيرين مدرسه ساز با پرداخت هزينه هاي سنگين در ساخت و تجهيز مدارس در حقيقت در انديشه آباد نمودن سنگر هاي تعليم وتربيت هستند تا دانش آموزان در محيطي زيبا و خوب در دين ودين داري و تبعيت از ولايت  و پيروي از راه شهيدان را فرا گيرند .

 اكبر زاده تاكيد داشت : انجام كار خير در تمام عرصه ها نيكو است و خير بودن ودر راه خدا بذل مال نمودن لذتي دارد كه فقط فعالان در اين عرصه آن را درك نمودند .

اكبر لطفي مدير آموزش و پرورش آمل نيز با گرامي داشت ايام دفاع مقدس و آغاز سال تحصيلي و تجليل از خيرين مدرسه ساز شهرستان گفت : حضور در اين عرصه توفيقي الهي است . وي با تقدير از تلاش خير ارزشمند حاج ولي الله اردشير افزود : بناي تخريبي اين مدرسه با همت خير گرامي و صرف مبلغ 2ميليارد و 500ميليون ريالي در 9 ماه تجديد بنا شد .

مدير آموزش وپرورش آمل در ادامه افزود : دبستان خير ساز علي بن ابي طالب (ع) آمل داراي 535 متر مربع مساحت است كه 470 متر مربع آن فضاي آموزشي ، سالن و نمازخانه مي باشد .

لطفي تصريح داشت : مدرسه سازي الباقيات الصالحات است و خير مدرسه ساز در ثواب تحصيل دانش آموزان اين دبستان شريك است.

 : دبستان خير ساز علي بن ابي طالب (ع) آمل داراي 535 متر مربع مساحت است كه 470 متر مربع آن فضاي آموزشي ، سالن و نمازخانه مي باشد .

لطفي تصريح داشت : مدرسه سازي الباقيات الصالحات است و خير مدرسه ساز در ثواب تحصيل دانش آموزان اين دبستان شريك است.