پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨
 

به گزارش اداره روابط عمومي اداره کل نوسازی مدارس مازندران يدا... اكبر زاده فرماندار آمل با تجليل از كار خدا پسندانه خير ارزشمند حاج ولي ا... اردشير گفت : 8سال دفاع مقدس مقاومت ، ايثار و از خود گذشتگي را به ما آموخت .

وي در ادامه افزود : شهيدان در 8 سال دفاع مقدس جان خود را نثار كردند تا عزت و سر بلندي را براي انقلاب اسلامي به ارمغان آورند .

فرماندار آمل با بيان اينكه حضور در كار خير ريشه در اعتقادات اسلامي ما مسلمانان دارد تصريح كرد : خيرين مدرسه ساز با پرداخت هزينه هاي سنگين در ساخت و تجهيز مدارس در حقيقت در انديشه آباد نمودن سنگر هاي تعليم وتربيت هستند تا دانش آموزان در محيطي زيبا و خوب در دين ودين داري و تبعيت از ولايت  و پيروي از راه شهيدان را فرا گيرند .

 اكبر زاده تاكيد داشت : انجام كار خير در تمام عرصه ها نيكو است و خير بودن ودر راه خدا بذل مال نمودن لذتي دارد كه فقط فعالان در اين عرصه آن را درك نمودند .

اكبر لطفي مدير آموزش و پرورش آمل نيز با گرامي داشت ايام دفاع مقدس و آغاز سال تحصيلي و تجليل از خيرين مدرسه ساز شهرستان گفت : حضور در اين عرصه توفيقي الهي است . وي با تقدير از تلاش خير ارزشمند حاج ولي الله اردشير افزود : بناي تخريبي اين مدرسه با همت خير گرامي و صرف مبلغ 2ميليارد و 500ميليون ريالي در 9 ماه تجديد بنا شد .

مدير آموزش وپرورش آمل در ادامه افزود : دبستان خير ساز علي بن ابي طالب (ع) آمل داراي 535 متر مربع مساحت است كه 470 متر مربع آن فضاي آموزشي ، سالن و نمازخانه مي باشد .

لطفي تصريح داشت : مدرسه سازي الباقيات الصالحات است و خير مدرسه ساز در ثواب تحصيل دانش آموزان اين دبستان شريك است.

 : دبستان خير ساز علي بن ابي طالب (ع) آمل داراي 535 متر مربع مساحت است كه 470 متر مربع آن فضاي آموزشي ، سالن و نمازخانه مي باشد .

لطفي تصريح داشت : مدرسه سازي الباقيات الصالحات است و خير مدرسه ساز در ثواب تحصيل دانش آموزان اين دبستان شريك است.