پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧
 
 

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، اين مدرسه خيرساز بعد از ظهر امروز با حضور مسئولان، اعضاي مجمع خيرين مدرسه‌ساز استان و اهالي روستاي "خاتون كندي " به بهره‌برداري رسيد.

مدرسه سه كلاسه خيرساز روستاي "خاتون كندي " در آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان افتتاح و تحويل دانش آموزان اين روستا در شهرستان زنجان شد.

در اين مراسم مديركل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان زنجان با تقدير از عمل خداپسندانه "زهرا ارتيشه‌دار " و "رجب مقدم "، خيرين اين پروژه و ساير عوامل اجرايي اين طرح اظهار داشت: مدرسه خيرساز علويه با زيربناي 274متر مربع احداث شده است.

مهدي آقاخاني افزود: اعتباري بالغ بر يك‌ميليارد و 270 ميليون ريال با مشاركت اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان براي احداث اين مدرسه اختصاص يافته است.

وي در ادامه با اشاره به اقدامات گسترده خيرين مدرسه ساز در مناطق مختلف استان زنجان، افزود: خيرين مدرسه ساز، بازوي توانمند و قوي براي آموزش و پرورش استان در راستاي احداث فضاهاي آموزشي محسوب مي‌شوند.

در ادامه اين مراسم رئيس آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان نيز ضمن تبريك سالروز آزاد سازي خرمشهر با تقدير از خيران مدرسه‌‌ساز اظهار داشت: مدرسه‌ سازي يكي از اقدامات خوب و خداپسندانه است.

بهلولي افزود: اين كارها فقط گوشه‌اي از دستاوردهاي نظام مقدس انقلاب اسلامي است.

گفتني است در پايان اين مراسم از خيران مدرسه‌ ساز و پيمانكار مدرسه خيرساز علويه روستاي "خاتون كندي " از سوي مسئولان تقدير به عمل آمد.