پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨
 
 

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، اين مدرسه خيرساز بعد از ظهر امروز با حضور مسئولان، اعضاي مجمع خيرين مدرسه‌ساز استان و اهالي روستاي "خاتون كندي " به بهره‌برداري رسيد.

مدرسه سه كلاسه خيرساز روستاي "خاتون كندي " در آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان افتتاح و تحويل دانش آموزان اين روستا در شهرستان زنجان شد.

در اين مراسم مديركل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان زنجان با تقدير از عمل خداپسندانه "زهرا ارتيشه‌دار " و "رجب مقدم "، خيرين اين پروژه و ساير عوامل اجرايي اين طرح اظهار داشت: مدرسه خيرساز علويه با زيربناي 274متر مربع احداث شده است.

مهدي آقاخاني افزود: اعتباري بالغ بر يك‌ميليارد و 270 ميليون ريال با مشاركت اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان براي احداث اين مدرسه اختصاص يافته است.

وي در ادامه با اشاره به اقدامات گسترده خيرين مدرسه ساز در مناطق مختلف استان زنجان، افزود: خيرين مدرسه ساز، بازوي توانمند و قوي براي آموزش و پرورش استان در راستاي احداث فضاهاي آموزشي محسوب مي‌شوند.

در ادامه اين مراسم رئيس آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان نيز ضمن تبريك سالروز آزاد سازي خرمشهر با تقدير از خيران مدرسه‌‌ساز اظهار داشت: مدرسه‌ سازي يكي از اقدامات خوب و خداپسندانه است.

بهلولي افزود: اين كارها فقط گوشه‌اي از دستاوردهاي نظام مقدس انقلاب اسلامي است.

گفتني است در پايان اين مراسم از خيران مدرسه‌ ساز و پيمانكار مدرسه خيرساز علويه روستاي "خاتون كندي " از سوي مسئولان تقدير به عمل آمد.