پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٦ خرداد ١٣٩٨

  در سی و چهارمین سالروز جشن انقلاب شکوهمند اسلامی نخستین مدرسه تمام هوشمند خیری استان یزد در آموزشگاه دکتر احمد زارعزاده مهریز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد ، کلاسهای هوشمند آموزشگاه راهنمایی نمونه دکتر زارعزاده مهریز به عنوان یکی از مجهزترین مدارس راهنمایی استان یزد به سیستم هوشمند و پیشرفته ترین مدرسه از این حیث در مهریز، توسط فرماندار ، مسئولین اداره کل  نوسازی مدارس استان ، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، مدیر آموزش و پرورش مهریزو افتتاح گردید.

فرماندار مهریز در آیین افتتاحیه این طرح گفت: قطعا كیفی سازی امر آموزش و استفاده از فناوری های نوین موجب رغبت بیشتر دانش آموزان در فرایند یادگیری خواهد شد.

مهدی کیانی مقدم با اشاره به طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: راه‌اندازی مدارس هوشمند گامی در جهت رسیدن دانش‌آموزان به علم روز بوده که دولت به انجام آن اهتمام کامل دارد.

وی لزوم تحول در نظام تعلیم و تربیت، فراهم ساختن زیر ساختها از جمله هوشمند سازی مدارس در شرایط کنونی را ضروری دانست.

قابل ذکر است تمامی کلاسهای این آموزشگاه با مساعدت خیر محترم جناب دکتر زارعزاده با اعتباری بالغ بر 400 میلوین ریال به سیستم هوشمند، ویدئوپرژکتور و پرده نمایش مجهز شده است که جا دارد مراتب تشکر دانش آموزان، اولیاء دانش آموزان، دبیران و فرهنگیان شهرستان را از این مرد نیک اندیش اعلام نمائیم.

در پایان این مراسم مدعوین و مسئولین با حضور در کلاسهای درس با چگونگی ارائه محتوای الکترونیکی به دانش آموزان آشنا شدند.