پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ شهریور ١٣٩٨
مدیران‌کل آموزش و پرورش در سراسر کشور با هماهنگی مدیران نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌ها موظفند اعتبارات اختصاص یافته عمرانی خود را صرف ایمن‌سازی، هوشمندسازی و تجهیز مدارس کنند.

ایلنا: وزیر آموزش و پرورش گفت: مدارس تازه تأسیس و نوساز بدون هوشمندسازی قابل استفاده نیست.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی یک روزه معاونان توسعه مدیریت و پشتیبانی ادارات کل آموزش و پرورش کشور که در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار شد با بیان اینکه ایمن‌سازی و تجهیز مدارس در رأس اقدامات عمرانی آموزش و پرورش است، اظهار داشت: مدیران‌کل آموزش و پرورش در سراسر کشور با هماهنگی مدیران نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان‌ها موظفند اعتبارات اختصاص یافته عمرانی خود را صرف ایمن‌سازی، هوشمندسازی و تجهیز مدارس کنند.

وی با بیان اینکه مدارس تازه تأسیس و نوساز بدون هوشمندسازی قابل استفاده نیست، افزود: مدارس باید به امکانات آموزشی و کمک آموزشی تجهیز شوند تا دانش‌آموزان با استفاده از فناوری‌های روز، آموزش ببینند.

حاجی‌بابایی، بزرگ‌ترین خدمت به نظام در حوزه آموزش و پرورش را ایجاد رضایت شغلی در میان فرهنگیان خواند و اضافه کرد: مسئولان وزارت آموزش و پرورش موظفند تمام تلاش خود را برای ایجاد رضایت شغلی کارکنان و ضعف دغدغه‌های فکری آنان به کار گیرند.

وی با اشاره به اینکه سند تحول بنیادین، وزارت آموزش و پرورش را در مسیر شکوفایی و پیشرفت قرار داده است، ادامه داد: هم اکنون این وزارتخانه در بهترین وضعیت آموزشی و تربیتی قرار دارد و در برنامه‌ها و اهداف خود با تمام قدرت در مسیر خدمت‌رسانی به معلمان و دانش‌آموزان تلاش می‌کند.