پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٦ شهریور ١٣٩٨
 
 

معاون عمراني وزير آموزش و پرورش و رييس سازمان نوسازي توسعه و تجهيز مدارس كشور گفت: تمامي مدارس جديد التاسيس بر اساس دستورالعمل قانوني به رمپ معلولين مجهز مي‌شوند.

دكتر مرتضي رييسي در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) افزود: بر اساس دستورالعملي كه سازمان نوسازي به مدارس در حال احداث ارسال كرده است و بر اساس مباني قانوني تمامي مدارس كه در دست احداث است براي تسهيل در رفت و آمد و استفاده معلولين بايد به رمپ مجهز باشند.

وي گفت: جشنواره خيرين مدرسه ساز كه از اوايل ارديبهشت ماه در كشور آغاز شده در اكثر استانهاي كشور به اتمام رسيده و تنها دو استان ديگر باقي مانده است.

رييسي به ايسنا گفت: پس از اتمام جشنواره خيرين در سراسر كشور، نتايج جشنواره و ميزان تعهدات خيرين مدرسه ساز در سراسر كشور و همچننين خيرين خارج از كشور اعلام خواهد شد.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد كه با كمك خيرين براي ساخت و ساز فضاهاي آموزشي جديد، اختصاص زمين و تجهيزات كمك آموزشي ركورد جديدي در تعهدات خيرين براي ارتقاي كمي و كيفي فضاهاي آموزشي كشور ثبت شود كه پيش‌بيني مي‌شود اين تعهدات بيش از يك هزار ميليارد تومان باشد.