پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
 

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در چهارمین جلسه کمیته استاندارد سازی سیستم های گرمایشی گفت:با عنایت به دستور و تاکید ریاست محترم سازمان جناب آقای دکتر رئیسی مدارس استان باید به سیستم های گرمایشی استاندارد مجهز شوند.

 به گزارش روابط عمومی،چهارمین جلسه استانداردسازی سیستم های گرمایشی در راستای بررسی و بهبود عملکرد سیستم های گرمایشی مدارس استان و به منظور بالا بردن بهره وری این سیستم ها در فصول سرد سال با حضوراعضای کمیته در دفتر مدیرکل محترم برگزار شد.

مهندس مقدم مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان درابتدای این جلسه ضمن تقدیر و تشکربا اعلام این خبر افزود:مدارس استان گیلان با عنایت به دستور و تاکید ریاست محترم سازمان جناب آقای دکتر رئیسی باید مجهز به سیستم های گرمایشی استاندارد شوند و ما نیز در این راستا با تمام توان حرکت می کنیم.

وی در ادامه ضمن استماع گزارش وآمار  بازدیدهای میدانی انجام شده در فاز اول،تسریع در تهیه نقشه و برآوردهای لازم برای پروژه های بازدید شده را مورد تاکیدقرار دادند.

مهندس مقدم در ادامه پیگیری مصوبات جلسات قبلی،تهیه گزارش مصور از رفع نواقص و اصلاحات و ارائه گزارش اقدامات انجام شده را خواستار شدند.

در ادامه مهندس رضوانی دبیر کمیته استانداردسازی سیستم های گرمایشی ضمن تشریح اقدامات انجام شده و ارائه گزارش از بازدیدهای میدانی انجام شده از آغاز دور دوم بازدید کارشناسان فنی از سیستم های گرمایشی مدارس  از هفته آینده خبر داد.

وی تصریح نمود:این بازدیدها به منظور نیاز سنجی فضاها و تعمیرات مورد نیاز جهت استانداردسازی سیستم ها ی گرمایشی انجام می شود.

در ادامه اعضای کمیته در خصوص نحوه خرید اقلام مهم استاندارد سازی،چگونگی و کیفیت نوسازی و استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس و...بحث وتبادل نظر نموده ومصوباتی را نیزبه تصویب رساندند.