پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨
 

عمال شیطان بزرگ و فرقه دست‌آموز مسیحیت ‏صهیونیستی با حمایت و هدایت کاخ سفید، این بار با ‏اهانت به قرآن کریم، یک بار دیگر چهره کریه خویش را در ‏پس ادعای احترام به عقیده و اندیشه نمایان ساختند. ‏توطئه‌ اهانت به قرآن کریم، ادامه اقدامات زنجیره‌ای و ‏دیوانه‌واری است که فرعونیان زمان با انتشار آیات‎ ‎شیطانی ‏آغاز کردند، در سالهای اخیر اهانت به اسلام عزیز و ‏مسلمین، در قالب انتشار تصاویری موهن علیه پیامبر اعظم ‏‏(ص)، هتک حرمت مساجد و اعمال محدودیت برای ‏مسلمانان و شعائر اسلامی مدام تکرار شده است. این ‏اقدامات وحشیانه بیش از آنکه بتواند برای جلوه‌گری اسلام ‏عزیز مانعی باشد، حاکی از هراس روزافزون شیطان بزرگ و ‏عناصر جاهلیت‎ ‎مدرن از اقبال گسترده بشریت امروز و ‏به ‌ویژه مستضعفان جهان به اسلام ناب محمدی (ص) است. شگفت آنکه این رخداد با حمایت مستقیم و تبلیغات ‏رسانه‌ای سنگین کاخ سفید و نظام مدعی آزادی عقیده و ‏اندیشه صورت می‌گیرد.

  قرآن کریم به اعتراف تمامی دانشمندان منصف جهان کتابی است که مردم را به ایمان،تقوا، پرهیزکاری، عبادت، برادری، صلح، گفتگو، اخلاق نیکو، حمایت از فقرا و ایتام و محرومین، علم‏آموزی، توسعه، پیشرفت و مبارزه با فساد دعوت می‏کند و اینها همه دستورات مشترک تمامی ادیان الهی هستند. بنابراین کسانی که به قرآن اهانت کردند با تمامی پیامبران الهی و ادیان آسمانی مخالفت کرده و به همه خداپرستان توهین کردهاند.

کارکنان اداره كل نوسازي مدارس استان قم ضمن اعلام انزجار؛ توهين،اقدام وقيحانه و گستاخانه به ساحت مقدس قرآن کريم را محکوم و به محضر حضرت بقيه ا.. الاعظم امام زمان(عج)،مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و همه مسلمانان جهان تسليت و تعزيت عرض مي نمايند.