پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
 

"محفلي نوراني با حضورفرشتگان آسماني"

هشتمين جشنواره خيرين مدرسه ساز شهرستان زرنديه با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، فرماندار ، رئيس و مدير عامل مجمع خيرين مدرسه ساز استان مركزي ، مديريت آموزش و پرورش و جمع كثيري از خيرين گرانقدر مدرسه ساز ، فرهنگيان و خانواده معظم شهدا ، مسئولين اداره كل نوسازي مدارس و اصحاب رسانه با شكوه خاصي در سالن اجتماعات فرمانداري شهرستان زرنديه برگزار شد .

در اين مراسم دكتر هدايتي فرماندار زرنديه با تجليل از كار خير و ارزشمند مدرسه سازي اظهار داشتند : امروز مدرسه سازي يكي از مهمترين امور جاري كشور است و احداث هر فضاي آموزشي مي تواند به بستر رشد و تعالي فرهنگ غني ايران اسلامي كمك نمايد .كمكهاي خيرين مدرسه ساز اثرات مطلوب و سازنده اي در فراگيري علوم مختلف آينده سازان ميهن اسلامي خواهد داشت و بسيار خوشحاليم كه در شهرستان زرنديه اين امر به زيباترين شكل صورت مي گيرد .

در ادامه قشقايي مديريت آموزش و پرورش شهرستان زرنديه نيز با قدرداني از زحمات خيرين مدرسه ساز اظهار داشتند : خوشبختانه با زحمات و مساعدتهاي اداره كل نوسازي مدارس استان مركزي و مجمع خيرين مدرسه ساز استان خدمات برجسته اي در مدرسه سازي و كمك رساني به آموزش و پرورش شده است و اين توجهات و زحمات باعث گرديده تا منطقه زرنديه رشد قابل توجهي در ساخت و ساز مدارس خيري و مورد نياز آينده سازان ميهن اسلامي داشته باشد .

ايشان همچنين از تلاشهاي امام جمعه محترم و مسئولين منطقه صميمانه تشكر و قدرداني نمودند و خيرين را همچون فرشتگان زميني قلمداد نمودند و اظهار اميدواري كردند تا هر كسي به هر ميزاني در بحث خير مدرسه سازي وارد صحنه شود .

در بخش ديگري از مراسم فخاري رياست مجمع خيرين مدرسه ساز استان با تقدير از خدمات ارزشمند خانواده بزرگ خيرين مدرسه ساز اظهار داشتند : مدرسه سازي يك از بهترين عبادات محسوب مي شود بطوريكه ارزش معنوي آن همچون نماز در اين برهه از زمان محسوب مي شود .

وي با بيان اينكه خيرين عزيز مدرسه ساز بدانند كه تحصيل علوم و فنون اسلامي در مدارس توسط دانش آموزان تاثيرات آن تا ابد و جهان آخرت ثبت و ضبط خواهد شد و آثار نيك آن هميشه جاودان خواهد ماند

ايشان با تجليل از برخي  چهره هاي ماندگار مدرسه ساز منطقه زرنديه كه در امور خيريه بنحو بسيار شايسته و قابل توجهي مشاركت داشته اند گفتند : در جشنواره قبلي شهرستان زرنديه مقام چهارم را در جشنواره كسب نمودند و اميد است با تعهدي كه در مردم مومن و متعهد اين منطقه وجود دارد در سال جاري با مشاركت بيشتر و فعالتر خود در امر مقدس مدرسه سازي به كسب جايگاه بالاتر دست پيدا كنند .

در ادامه اجراي سرود زيباي دانش آموزي بر معنويت اين مراسم اضافه كرد و در پايان يا تقدير و تجليل از خيرين گرانقدر مدرسه ساز برگ زريني ديگر بر كتاب فرشتگان آسماني افزوده شد .

روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان مركزي