پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨
 
رئیس مجمع خیران مدرسه ساز کشور از تشکیل مجمع خیران مدرسه ساز در انگلستان، کانادا و آمریکا در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر در همدان، محمد رضا حافظی شامگاه دوشنبه در مراسم قدردانی از معلمان نمونه شهرستان تویسرکان از توابع استان همدان افزود: در حال حاضر مجمع خیران مدرسه ساز در 31 استان و 500 شهرستان تشکیل شده است.

حافظی با بیان اینکه ساخت مدارس و مراکز آموزشی گامی موثر در راستای بهبود مولفه های آموزشی جامعه است، گفت: در آینده نزدیک در 700 شهر دیگر نیز مجمع خیران مدرسه ساز تشکیل می شود.

وی با اشاره به اینکه مجمع خیران مدرسه ساز در سال های اخیر خدمات اثرگذاری در زمینه رشد و بالندگی نظام آموزشی کشور ارائه داده است، گفت: گسترش زیر ساخت های آموزشی از مصادیق جهاد اقتصادی است.

حافظی از استمرار برنامه های متنوع مجمع خیران مدرسه ساز کشور در سال جاری خبر داد و گفت: اتخاذ راهکارهای کارشناسانه و هدفمند برای جلب بیشتر مشارکت های عمومی در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز کشور با بیان اینکه مشارکت عمومی در ساخت مدارس در مناطق مختلف کشور هر سال نسبت به سال گذشته آن افزایش دارد، گفت: اگر اعتماد عمومی به همدلی و همگرایی مردم ایران اسلامی در عرصه های مختلف ختم شود، بی شک تمامی مشکلات و معضلات به آسانی برطرف می شوند.

حافظی پیش بینی کرد خیران مدرسه ساز کشور در سال جاری بیش از دو هزار میلیارد تومان اهدا کنند.