پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان اولین جلسه خود را پس از انتخابات این مجمع با موضوع چگونگی برگزاری شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز تشکیل داد.

در ابتدای این جلسه، مهندس فرحبخش مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، به تلاشهای خیّرین مدرسه ساز استان برای رفع مشکل فضاهای آموزشی اشاره کرد و افزود: از آغاز تشکیل مجامع خیّرین و حضور خیّرین عزیز مدرسه ساز در ساخت و ساز فضاهای آموزشی، بیشترین خدمات صورت گرفته است.

وی به شیوه ای تازه برای برگزاری جشنواره های خیّرین مدرسه ساز اشاره کرد و گفت: در جشنواره شانزدهم باید از همه امکانات استانی و شهرستانی و هماهنگی بیشتر با صدا و سیما استفاده کرد تا شاهد حضور بیشتر مردم در عرصه کار خیر مدرسه سازی باشیم.

مهندس فرحبخش ارتباط با صدا و سیما، شورای شهر، شهرداری و مطبوعات را برای هرچه پررنگتر نمودن جشنواره های خیّرین مهم توصیف کرد و گفت: در جلسات جداگانه با مسئولین مربوطه باید تعامل بیشتری را ایجاد کرد.

در ادامه، یوسفی مدیر مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش نیز ضمن تقدیر از همه خیّرین مدرسه ساز برای همکاری بیدریغ با آموزش و پرورش به آمادگی بیشتر مسئولین مشارکتهای مردمی شهرستانها برای برگزاری جشنواره شانزدهم اشاره کرد و گفت: نیروهای ما در سطح استان و شهرستانها همچون گذشته آمادگی لازم را برای برگزاری شانزدهمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز استان خوزستان دارند و امید است که امسال نیز با برگزاری هرچه باشکوهتر این جشنواره شاهد حضور عموم مردم در کمک به آموزش و پرورش باشیم.

در بخش دیگری از این نشست حاج عبدالنبی دفتری از اعضاء این مجمع، به تعدادی از پروژه های خیّری اشاره کرد که به علت عدم تخصیص دولتی نیمه کاره مانده اند و از مدیر کل نوسازی مدارس خواست تا در اجرای کامل این پروژه اهتمام کامل ورزند.

وی نیز به شیوه های تبلیغات در جشنواره ها اشاره کرد و گفت: جشنواره ها باید با چنان تبلیغاتی صورت گیرند که تمامی مردم در جریان این حرکت خداپسندانه قرار گیرند.

دفتری در همین راستا پشنهاداتی برای نشست با استانداران، فرمانداران، مدیران صدا و سیما و مطبوعات داد.

در ادامه خانم صالحپور، رییس ستاد بانوان خیّر مدرسه ساز با آمادگی بانوان جهت برگزاری جشنواره های شهرستانی و استانی اشاره کرد و افزود: ستاد بانوان خیّر مدرسه ساز با جلساتی که در سطح شهرستانها و استان برگزار کرده است، آمادگی لازم برای را برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن شانزدهمین جشنواره خیّرین مدرسه ساز دارند.

در پایان این جلسه، مهندس میر مدیر مشارکتهای مردمی نوسازی مدارس استان، ضمن جمع بندی موارد مطرح شده، به تعدادی از پروژه های خیّری استان اشاره کرد و گفت: در این ایّام توانستیم تعداد زیادی از پروژه های خیّری استان با کمک خیّرین و ادارات استان به پایان برسانیم.