پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨
 

خیرین نیک اندیش جامعه یاوری که جهت افتتاح پروژه های احداثی خود به این استان سفر نمودند در ابتدای ورود در فرودگاه مورد استقبال مدیرکل نوسازی مدارس ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و تعدادی از مسئولین قرار گرفتند .

سپس در ادامه این سفر تعداد سیزده پروژه (دبستان علی الوندی بیرجند-دبستان مهدی مقدم بیرجند-دبستان ایرج نایب بیرجند-دبستان نیکان نهبندان- دبستان رضوی معدن قلعه زری خوسف-دبستان راه دانش چاه ولیعصر3خوسف-دبستان شیربندی نهبندان-دبستان راه نور روستای چنشت سربیشه-دبستان ششصد پزشک نهبندان – سالن نیایش نهبندان-دبستان برادران روستای عشایری چاه باشا زیرکوه –دبستان حافظ درخش درمیان ) با 25 کلاس درس و خوابگاه شبانه روزی یاوران1 شهرستان قاین افتتاح و به بهره برداری رسید.

خوابگاه بزرگ شبانه روزی یاوران 1 شهرستان قاین با زیربنای 980 مترمربع و اعتباری بالغ بر 350 میلیون تومان ، پروژه شاخص این سفر بود که برای اولین بار در استان خراسان جنوبی و با مشارکت سی نفر از خیرین نیک اندیش جامعه یاوری و اداره کل نوسازی مدارس احداث گردیده بود .

در این سفر هدایایی نیز از طرف خیرین به دانش آموزان اهداء گردید و همچنین توسط مهندس بیکی مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی و مدیران آموزش و پرورش ادارات با اهداء لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از زحمات این بزرگواران تقدیر بعمل آمد .